O MNIE I O BLOGU

Bardzo mi miło że trafiłaś/eś na mojego bloga! Tu przedstawię Ci siebie :).

Nazywam się Malwina Mauer i mieszkam w Słubicach. Mam 22 lata. Jakiś czas temu skończyłam technikum informatyczne. Z nadmiaru wolnego czasu tuż po skończeniu szkoły założyłam właśnie tego bloga. Czym się interesuję? Ciężko mi określić. Bardzo lubię przeglądać kosmetyki, zajmować się komputerami, grać oraz oglądać różnych streamerów. Bardzo interesuję się również e-sportem.

Jak zajęłam się kosmetykami? Było to na początku pierwszej klasy technikum. W gimnazjum borykałam się z trądzikiem, gdy już w dużym stopniu minął zostały mi przebarwienia na twarzy. Wtedy chcąc zakryć niedoskonałości zaczęłam bardzo delikatnie i powoli się malować. Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia więc z czasem poszerzałam swoje horyzonty kosmetyczne. Dziś mam sporą wiedzę na temat kosmetyków oraz pielęgnacji mojej twarzy - warto przypomnieć, że jestem samoukiem. Nie stoję w miejscu, ciągle nabywam nowej wiedzy na temat kosmetyków, makijażu i pielęgnacji. 

Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz złapać ze mną kontakt prywatny, śmiało napisz do mnie na prywatnym Facebooku - zawsze odpiszę :).Bardzo cieszę się że jestem właśnie w tym miejscu. Blog powstał z mojej pasji a nie w celach zarobkowych.